• Schody a schodiská

  Schody a schodiská

  Schodiská z produkcie J.A.P. sa vyznačujú moderne riešeným dizajnom a kombináciou materiálov, akými sú drevo, nerez a sklo.

 • CELOSKLENENÉ STENY

  CELOSKLENENÉ STENY

  Celosklenené steny nie sú len dizajnovým prvkom interiéru. Zvlášť vo veľkých priestoroch môže vzniknúť požiadavka na čiastočné oddelenie niektorej zóny (kuchyne, obývacej izby).

 • Zábradlie

  Zábradlie

  Predávame zábradlia stavebnicového typu, ktoré je určené pre betónové a montované schodiská, balkóny, terasy, alebo balustrády. Zábradlie má interiérové i exteriérové využitie.

 • Grafosklo

  Grafosklo

  Spoločnosť J.A.P. prišla s absolútnou novinkou, ktorá v interiérovom dizajne nemala zatiaľ obdobu. Grafosklo je unikátny interiérový systém celosklenených prvkov, ktorý umožňuje dizajnovo zladiť interiér do jedného celku.

 • Skryté zárubne

  Skryté zárubne

  Skrytá zárubňa je nadčasové riešenie spojené s elegantným štýlom, moderným interiérom a absolútnym pocitom komfortu. Ide o atraktívny dizajn a nadčasové riešenie.

 • Stavebné púzdra

  Stavebné púzdra

  Spoločnosť J.A.P. vyrába stavebné puzdra pre jednokrídlové alebo dvojkrídlové zasúvacie dvere. Jedná sa o moderný a efektívny systém pre zasúvanie dverí do priečky, ktorý je odporúčaný vzhľadom k svojej praktickosti a úspore miesta.

Od 1.12.2017 zmena adresy výdajného miesta tovaru: Areál spol. EDOS na Kopčianskej ulici 20, Bratislava – Petržalka.

Oprite sa o nás

Bezpečnosť, spoľahlivá opora pri pohybe po schodoch i dokonalý dizajn – to je hlavné poslanie moderného zábradlia, takže pri výbere zostáva výzvou kvalitné vyhotovenie, nadčasovosť a ľahká údržba.

Zábradlie z nereze má svoj charakter, no rado podlieha rôznym štýlom interiéru. Typickými vlastnosťami nereze sú odolnosť a schopnosť potešiť vás leskom bez špeciálnej údržby. Na trhu je jednoduché riešenie, ktoré má všetky uvedené vlastnosti. Ide o stavebnicový systém zábradlí od spoločnosti J.A.P. Slovakia. Spočíva v možnosti kombinovať jednotlivé do seba zapadajúce komponenty. Nepostavíme vás teda pred hotovú vec, na ktorej nemôžete nič zmeniť – zábradlie si vyberiete a skombinujete sami presne podľa svojich predstáv!

obr1„Stavebnicové zábradlie je v dnešnej dobe jednoduchým a rýchlym riešením s prvotriednym dizajnom. Hodí sa na všetky typy schodísk – betónové, bočnicové, segmentové, ale aj točité. Ideálne je aj na balustrády, francúzske okná alebo balkóny,“ konštatuje pán Petr Paksi, výkonný riaditeľ spoločnosti J.A.P. Slovakia, popredného výrobcu zábradlia z nereze.

Základné charakteristiky zábradlia sa odvíjajú od vzhľadu stĺpika, ktorý určuje krivky ostatných segmentov založených na stavebnicovom princípe. Vďaka tomu je zábradlie rýchlym a jednoduchým riešením. Patrí do vyššej dizajnovej triedy, napriek tomu si ho môžete zostaviť podľa vlastných predstáv. Môžete si vybrať guľatý i hranatý stĺpik so štvorcovým prierezom alebo plochý zložený z dvoch nerezových pásov. V ponuke sú aj varianty horného držadla. Môže byť drevené – namorené podľa farby schodiska – alebo z nereze. „Vďaka rôznym typom výplne zábradlie nadobúda nekonečné množstvo podôb. Jedným variantom sú spletené lanká, ďalším prúty s hladkým povrchom, ktoré môžu smerovať priečne alebo zvisle. Nerez sa esteticky ešte zdokonalí v kombinácii so sklom, a to priesvitným čírym alebo priesvitným mliečnym sklom satináto. Zladenie s odtieňmi interiéru umožnia farebné sklo planibel, ornamentálne sklá podľa individuálneho výberu, alebo aj Grafosklo – dizajnové sklo so zatavenou vnútornou grafikou. Rozširujúce možnosti ponúka kombinácia sklenenej výplne s lankami a prútmi,“ upresňuje pán Petr Paksi. Nezabudlo sa ani na varianty úchytiek sklenenej výplne. Vyberať si možno podľa oblého či hranatého tvaru. Okrem spomínanej kombinácie nereze s drevom a sklom vám nerezové zábradlie určite padne do oka aj v spoločnosti kameňa. Vďaka tejto variabilite zábradlie J.A.P. Slovakia ľahko a rýchlo zmení tvár schodiska. Stačí výmena pôvodného zábradlia. Šikovný domáci majster si s montážou zábradlia od renomovanej slovenskej firmy navyše poradí sám!

Do interiéru i exteriéru

Dôležitým faktorom je to, že zábradlie z nereze od J.A.P. Slovakia vyhovuje bezpečnostným požiadavkám stanoveným vo vyhláške a európskej stavebnej norme týkajúcej sa zábradlí. Nerez tak otvára dvere zladeniu interiérového a exteriérového zábradlia. „Vonkajšie prostredie nijako neobmedzuje využitie a navyše ponúka atraktívnu kombináciu lesku a záhradnej zelene. Zábradlie J.A.P. Slovakia doplní nielen vchod do domu, ale ozdobí aj francúzske okná na poschodí či balkóny. S takýmto zábradlím nemusíte myslieť na údržbu, len na to, či sa vám páči,“ uzatvára pán Petr Paksi.

 obr2 obr4 obr5 obr3