Showroom

Navštívte nás osobne na našom showroome v Bratislave

Služby

Vždy sa snažíme nájsť to najlepšie riešenie pre vás.

Elegancia

Výnimočné dvere, ktoré nikde inde nenájdete.

Najvyššia kvalita

Presvedčte sa o výhodách stavebných puzdier J.A.P.

Máme úplne nový katalóg prémiových dverí a obkladov

,,Dizajn, kvalita, vysoká funkčnosť a spoľahlivosť sú základnými prvkami, ktoré charakterizujú našu produkciu. Výsledkom synergie týchto vlastností je účelný produkt a zároveň unikátny doplnok interiéru, ktorý nadštandardne splní vaše očakávania. Dokáže diskrétne splynúť s prostredím alebo naopak vytvoriť v priestore dominantu. To všetko vďaka inovatívnemu dizajnu, dôkladnému remeselnému spracovaniu a dômyselnému technickému riešeniu.”

Katalóg si môžete stiahnuť TU.

 

 

Prednášky pre architektov, projektantov a odbornú verejnosť

Naša firma sa každoročne zúčastňuje sérií prednášok, na ktorých sa môžete dozvedieť zaujímavosti a novinky o našich produktoch. Tento rok sme si pre vás pripravili prezentáciu na tému ,,Správna cesta k vášmu vysnívanému bývaniu”. Prezentáciu si môžete stiahnuť TU.

Kde nás môžete v najbližších mesiacoch vidieť?

Poprad 26.9.2019 AquaCity Poprad
Trnava 27.9.2019 Hotel Holiday Inn
Bratislava 13.11.2019 Hotel Bratislava
Trenčín 14.11.2019 Hotel Magnus

 

Od poradenstva cez projekt ku samotnej realizácií

U

Výber produktu

Výber toho správneho produktu nie je vždy jednoduchou voľbou. Preto sa vždy snažíme o individuálny prístup a pomáhame Vám nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Cenová ponuka

Cenové ponuky vypracovávame bezplatne na viacero alternatív. Zvyčajne sme ich schopný spracovať a odoslať do 48 hodín od zadania.

l

Zameranie

V prípade, ak sa jedná o produkt vyrábaný na mieru, náš technický pracovník vykoná odborné zameranie. Meranie vykonávame po prijatej objednávke.

i

Projekt a Vizualizácia

Pred samotnou výrobou vždy vidíte technický výkres poprípade vizualizáciu produktu, ktorý  Vám neskôr dodáme.

Montáž

Montážne skupiny máme takmer po celom Slovensku. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť profesionálnu montáž.

Záručný a pozáručný servis

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Preto vám ponúkame nadštandardnú starostlivosť v záručnom ale takisto aj v pozáručnom období.

Realizácia schodiska

Realizácia schodiska

Pri produktoch našej spoločnosti sa človek stretáva s rôznymi typmi ľudí a konzultuje návrhy s architektmi, realizátormi a konečnými užívateľmi (investormi). V tomto prípade bola komunikácia presne v takomto poradí. Oslovila nás spoločnosť, ktorá realizovala zaujímavý...

preèítajte si viac
Stredobod pozornosti

Stredobod pozornosti

Schodisko je často neprehliadnuteľným prvkom interiéru. Spája jednotlivé podlažia a jeho vzhľad podčiarkne celkový dojem vášho domu či bytu. Aký typ schodiska však vybrať, aby spĺňalo všetky funkčné i dizajnové požiadavky? Pri výbere schodiska je dobré vopred a v...

preèítajte si viac
Čierna linka interiéru

Čierna linka interiéru

Dvere STING ako funkčne oddeľujúci prvok dvoch miestností, alebo atypicky riešené celosklenené zábradlie...To a omnoho viac môžete nájsť v interiéry rodinného domu v Záhorskej Bystrici. Nechajte sa pozvať na návštevu, stojí to rozhodne za to. Výstavba rodinného domu...

preèítajte si viac

Kontakty

 

Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

Tel: +421 2 635 303 68

E-mail: obchod@jap.sk

www.jap.sk

Certifikát kvality ISO 9001: 2008

 

Sme nositeľom certifikátu kvality ISO 9001: 20018

Kontinuálny vývoj nových produktov

 

Každý rok inovujeme a prinášame na trh nové produkty

Máme pre vás darček!

 

Plánujete v roku 2020 stavbu domu alebo rekonštrukciu bytu? Budete potrebovať stavebné puzdra, skryté zárubne, nerezové zábradlie alebo samonosné schodisko? To je len zlomok produktov, s ktorými vám vieme pomôcť.

Využite našu jedinečnú ponuku, prihláste sa na odber našich noviniek a my vám na oplátku pošleme zľavový kupón vo výške 5% na nákup našich produktov počas celého roku 2020!