+421 2 635 303 68 obchod@jap.sk
 

Showroom

Navštívte nás osobne na našom showroome v Bratislave

Služby

Vždy sa snažíme sa nájsť to najlepšie riešenie pre vás.

Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

Elegancia

Výnimočné dvere, ktoré nikde inde nenájdete.

Najvyššia kvalita

Presvedčte sa o výhodách stavebných puzdier J.A.P.

Prednášky pre architektov, projektantov a odbornú verejnosť

Naša firma sa každoročne zúčastňuje sérií prednášok, na ktorých sa môžete dozvedieť zaujímavosti a novinky o našich produktoch. Tento rok sme si pre vás pripravili prezentáciu na tému ,,Správna cesta k vášmu vysnívanému bývaniu”. Prezentáciu si môžete stiahnuť TU.

Kde nás môžete v najbližších mesiacoch vidieť?

Banská Bystrica 14.3.2019 Hotel LUX
Trenčín 15.3.2019 Hotel Elizabeth
Nitra 4.4.2019 Hotel Mikado
Košice 16.4.2019 Hotel Košice

 

Nepremeškajte našu skvelú jarnú ponuku, ktorá sa neodmieta. Navšívte náš showroom v Bratislave a na oplátku od nás dostanete malý darček v podobe kozmetiky značky Mary Kay. Okrem toho môžete využiť bezplatnú HODINU KRÁSY alebo bezplatný KURZ SEBALÍČENIA. Na konci mesiaca vyžrebujeme výhercu, ktorý získa kozmetický balíček vo výške 50€.

Od poradenstva cez projekt ku samotnej realizácií

U

Výber produktu

Výber toho správneho produktu nie je vždy jednoduchou voľbou. Preto sa vždy snažíme o individuálny prístup a pomáhame Vám nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Cenová ponuka

Cenové ponuky vypracovávame bezplatne na viacero alternatív. Zvyčajne sme ich schopný spracovať a odoslať do 48 hodín od zadania.

l

Zameranie

V prípade, ak sa jedná o produkt vyrábaný na mieru, náš technický pracovník vykoná odborné zameranie. Meranie vykonávame po prijatej objednávke.

i

Projekt a Vizualizácia

Pred samotnou výrobou vždy vidíte technický výkres poprípade vizualizáciu produktu, ktorý  Vám neskôr dodáme.

Montáž

Montážne skupiny máme takmer po celom Slovensku. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť profesionálnu montáž.

Záručný a pozáručný servis

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Preto vám ponúkame nadštandardnú starostlivosť v záručnom ale takisto aj v pozáručnom období.

Čierna linka interiéru

Dvere STING ako funkčne oddeľujúci prvok dvoch miestností, alebo atypicky riešené celosklenené zábradlie...To a omnoho viac môžete nájsť v interiéry rodinného domu v Záhorskej Bystrici. Nechajte sa pozvať na návštevu, stojí to rozhodne za to. Výstavba rodinného domu...

preèítajte si viac

Profikit je skladací!

Malé prepravné rozmery a jednoduché zmontovanie na stavbe - to sú hlavné prednosti skladacieho puzdra PROFIKIT pre posuvné dvere, ktoré sú každoročne obľúbenejšie v novostavbách ale i pri rekonštrukciách. ,,V zabalenom stave zaberá až 6 x menej miesta ako klasické...

preèítajte si viac

Posuvné dvere majú svoje výhody

V malom byte alebo úzkej chodbe dokážu na rozdiel od otočných dverí ušetriť miesto, v priestranných bytoch a domoch rozohrajú najmä v dvojkrídlovom variante doslova dizajnový koncert. Dverné krídla posúvajúce sa po murovanej alebo sklenenej priečke sú navyše maximálne...

preèítajte si viac

Kontakty

 

Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

Tel: +421 2 635 303 68

E-mail: obchod@jap.sk

www.jap.sk

Certifikát kvality ISO 9001: 2008

 

Sme nositeľom certifikátu kvality ISO 9001: 20018

Kontinuálny vývoj nových produktov

 

Každý rok inovujeme a prinášame na trh nové produkty

Máme pre vás NOVOROČNÝ darček!

 

Plánujete v roku 2019 stavbu domu alebo rekonštrukciu bytu? Budete potrebovať stavebné puzdra, skryté zárubne, nerezové zábradlie alebo samonosné schodisko? To je len zlomok produktov, s ktorými vám vieme pomôcť.

Využite našu jedinečnú ponuku, prihláste sa na odber našich noviniek a my vám na oplátku pošleme zľavový kupón vo výške 5% na nákup našich produktov počas celého roku 2019!