Malé prepravné rozmery a jednoduché zmontovanie na stavbe – to sú hlavné prednosti skladacieho puzdra PROFIKIT pre posuvné dvere, ktoré sú každoročne obľúbenejšie v novostavbách ale i pri rekonštrukciách. ,,V zabalenom stave zaberá až 6 x menej miesta ako klasické stavebné puzdro a pritom nestráca na svojej kvalite. Stavebníci toto prevedenie určite uvítajú, pretože s touto menšou variantou balenia ľahko prejdú nielen cez úzke chodby v panelákových bytoch ale i prekonanie niekoľkých poschodí bez výťahu nebude také náročné,” uvádza hlavné výhody puzdier Profiki Petr Paksi, Obchodný riaditeľ spoločnosti JAP FUTURE, s.r.o.

PROFIKIT je na stavbu dodávaný v demontovanom stave a stavebník si ho veľmi jednoducho poskladá behom pár minút. ,,Konštrukcia PROFIKTu je pripravená tak, aby jeho poskladanie na stavbe prebehlo ľahko pomocou pred pripravených spojov, ktoré stačí do seba jednoducho zasunúť a zacvaknúť. K zostaveniu tak nie je potreba žiadnych šróbovaných spojov či iného spojovacieho materiálu, ani vŕtacích a šróbovacích nástrojov.” doplňuje Petr Paksi.

Stavebné puzdro PROFIKIT je určené pre SDK priečky s dokončenou hrúbkou 100 a 125 mm a osádza sa naň klasická drevená obložka. PROFIKIT je bez obmedzení kompatibilný s dverami všetkých výrobcov. Viac informácií sa dozviete na: PROFIKIT

Kontakty

 

Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

Tel: +421 2 635 303 68

E-mail: obchod@jap.sk

www.jap.sk

Certifikát kvality ISO 9001: 2008

 

Sme nositeľom certifikátu kvality ISO 9001: 20018

Kontinuálny vývoj nových produktov

 

Každý rok inovujeme a prinášame na trh nové produkty

Máme pre vás darček!

 

Plánujete v roku 2020 stavbu domu alebo rekonštrukciu bytu? Budete potrebovať stavebné puzdra, skryté zárubne, nerezové zábradlie alebo samonosné schodisko? To je len zlomok produktov, s ktorými vám vieme pomôcť.

Využite našu jedinečnú ponuku, prihláste sa na odber našich noviniek a my vám na oplátku pošleme zľavový kupón vo výške 5% na nákup našich produktov počas celého roku 2020!