Pri produktoch našej spoločnosti sa človek stretáva s rôznymi typmi ľudí a konzultuje návrhy s architektmi, realizátormi a konečnými užívateľmi (investormi). V tomto prípade bola komunikácia presne v takomto poradí. Oslovila nás spoločnosť, ktorá realizovala zaujímavý a nezvyčajný projekt rodinného domu neďaleko Bratislavy a napriek tomu takmer na samote.

Potrebovali navrhnúť a zrealizovať schodisko v trojpodlažnom rodinnom dome s minimálnou podlahovou plochou. Z toho dôvodu padla voľba na točité schodisko. Nakoľko mal klient na celkovej realizácii požiadavky na prírodné, funkčné materiály a povrchy a najväčší dôraz kládol na kvalitu celkového spracovania, rozhodol sa pre typ schodiska JAP 200. Finálne prevedenie bolo v kombinácii bielej farby s jednoduchým „G“ zábradlím a dubovými drevenými stupňami upravenými kartáčovaním.

Samotná realizácia bola jedinečná hlavne v tom, že sa jednalo o zaujímavý koncept stavby. Dom je realizovaný v pasívnom štandarde, je to drevodom s masívnou konštrukciou a finálne omietky sú hlinené. Čerešničkou na torte bolo náročne prístupné miesto realizácie.

Proces výberu a plánovania bol skutočne jedinečný, lebo sme s realizátorom a aj investorom intenzívne riešili každý detail schodiska, ale dovolím si tvrdiť, že práve vďaka tomu dopadla realizácia tak, ako ju zhodnotil investor: „S prácou montérov sme boli veľmi spokojní, ešte viac so samotným výsledkom. Vzhľad schodov je ešte lepší než sme očakávali, pôsobia veľmi vzdušným dojmom, netvoria takmer vôbec prekážku v pohľade “cez ne” na protiľahlú stenu či okno, a pritom sú presvedčivo pevné. Kartáčovanie dreva skvelo vyhovuje nám, aj psovi, vôbec sa nešmýkame a tešíme sa na ich používanie.“

Kontakty

 

Zadunajská cesta 12, 851 01 Bratislava

Tel: +421 2 635 303 68

E-mail: obchod@jap.sk

www.jap.sk

Certifikát kvality ISO 9001: 2008

 

Sme nositeľom certifikátu kvality ISO 9001: 20018

Kontinuálny vývoj nových produktov

 

Každý rok inovujeme a prinášame na trh nové produkty

Máme pre vás darček!

 

Plánujete v roku 2020 stavbu domu alebo rekonštrukciu bytu? Budete potrebovať stavebné puzdra, skryté zárubne, nerezové zábradlie alebo samonosné schodisko? To je len zlomok produktov, s ktorými vám vieme pomôcť.

Využite našu jedinečnú ponuku, prihláste sa na odber našich noviniek a my vám na oplátku pošleme zľavový kupón vo výške 5% na nákup našich produktov počas celého roku 2020!